Distribucija videosadržaja "Kako zaštiti djecu na internetu"

Djeca, kao najranjiviji korisnici Interneta, mogu biti izložena neprimjerenim sadržajima ili ponašanjima na Internetu i zbog toga im je potrebna potpora odraslih, odnoso roditelja, neovisno o tome što djeca o temi sigurnosti i ponašanja na Internetu često znaju više od samih roditelja.

Više informacija o programu, dostupnim materijalima i aktivnostima potražite ovdje.

U cilju edukacije roditelja i djece, HAKOM je pripremio i video o zaštiti djece na Internetu koji je dostupan ovdje.

Brošura "Kako se zaštiti u svijetu interneta i mobilnih telefona" dostupna je ovdje.

objavio: Ivana Tomišić   datum: 27. 12. 2019.

Distribucija videosadržaja "Kako zaštiti djecu na internetu"

objavio: Ivana Tomišić   datum: 27. 12. 2019.

IDEMO U SREDNJU!

ZAŠTITA DJECE NA INTERNETU

Video - Kako zaštititi djecu na Internetu?

Brošura - Kako se zaštititi u svijetu interneta i mobilnih telefona

HAKOM - Publikacije vezane uz zaštitu djece na Internetu

Pula moj grad

Radovi učenika

« Rujan 2021 »

Koliko si dnevno za kompjuterom?

Ostalo