110. obljetnica smrti Tone Peruška
Povodom 110. obljetnice smrti Tone Peruška učenici naše škole (sedmi razredi) uz nastavnike i ravnatelja posjetili su Premanturu. Došavši u Premanturu okupili smo se ispred njene općine. Nakon što su nam se pridružili učenici OŠ Medulin uputili smo se do rodne kuće Tone Peruška. Ispred nje ravnatelj naše i ravnateljica OŠ Medulin zajedno su postavili vijenac i održali kratki govor. Vrativši se u općinu održana je predstava koju su održali učenici naše škole plesom i glumom i učenici škole Medulin pjevanjem, te govorom ravnatelja i ostalih nastavnika. Nakon toga posjetili smo i grob Tone Peruška. Tamo je također održan govor i postavljanje vijenca. Zajedno sa svime time održali smo tu obljetnicu u čast čovjeka koji je uvelike pomogao našoj školi i zasluženo njegovim imenom nazvana je naša škola.

Školska priredba 2014.
I ove godine održali smo školsku priredbu, 22.prosinca. Kao uvodni dio ravnatelj je održao svoj govor. Nakon njega uslijedili su učenici prvih i drugih razreda koji su nam rekli što je to prijateljstvo i kako izgleda svakodnevica u produženom boravku. Učenica Sunčana nam je rekla kako dobiti koju ocjenu, a Fabijan nam je otpjevao pjesmu Bijeli Božić. U recitalu Kalendar saznali smo kakav je koji mjesec u godini, a što se dogodilo u velikom čudu za mali bor rekli su nam vrabac, bor, tata i dječak. U duhovitom igrokazu saznali smo i kako darivati, materijalno ili duhovno. Iznenadila nas je i naša bivša učenica Vilma koja nam je otpjevala pjesmu Božić bez tebe. Nakon toga nastupili su i učenici talijanskog igrokaza, još jedna priča o Božiću koju je popratila petašica Dora na tamburici zvukovima pjesme Tiha noć. Igokaz naših četvrtaša otkrio nam je što piše u pismu Djeda Mraza, a učenica Mirjana pročitala nam je svoju domaću zadaću o Djedu Mrazu. Naš Dominik, inače član plesne skupine AB Original zadivio nas je svojim plesom. A i naši dragi Foška i Tone isprčali su nam svoju priču uz naš zbor. Na samom kraju priredbe sedmaši su nam završili neobičnom predstavom o školskoj svakodnevici. Za nagradu, publika nam je podarila veliki pljesak i tako završila priredbu. Uz priredbu učenice su prodavale blagdanske čestitke koje su radovi učenika naše škole i tako se tim novcima prikupljalo za razglas kako bi se ubuduće mogle održavati i školske čajanke.

Pula moj grad

Radovi učenika

« Studeni 2020 »

Koliko si dnevno za kompjuterom?

Ostalo