Izložba radova učenika na pulskoj tržnici
Autor: Ivana Tomišić, 6. 6. 2023.

Povodom 120. godišnjice pulske tržnice učiteljice likovne i tehničke kulture Mirjana Konta i Natalia Carraro napravile su izložbu radova učenika koju su službeno otvorili ravnatelj naše škole Kristijan Cinkopan, v.d. direktorica Tržnice d.o.o. Gordana Žmak i voditelj uprave Davor Diković. Na otvorenju su bili i pojedini sportaši te predstavnici sportskih klubova za koje su oslikani kišobrani. Izložba će biti otvorena do sredine lipnja. Vidimo se na mrkatu!

Popis oslikanih kišobrana i učenika koji su ih oslikali: SPORTAŠI: Aida Šehić (Vanja Maksimović 5.a), Elvis Peršić (Tamara Mishevska 7.a), Nevena Lenđel (Manuel Pamić 6.a i Noemi Markulinčić 5.a), Mate Mezulić (Luka Marković 7.a, Vanja Maksimović 5.a i Petra Buždon 7.a), Jelena Vuković (Dora Zanki 7.b), Davor Komar (Klara Mijočević 7.a), Stipo Tokić (Nikol Bistrović 6.a), Dino Brozan (Emina Selimović 6.b), Massimo Iveta (Gea Grazia Pliško 6.b), Mateja Petronijević (Magdalena Krasniqi 7.a), Mate Parlov (Vlade Maksimović 7.a), Jetiš Bajrami (Ela Savatović 7.b), Pero Tadić (Magdalena Krasniqi, Vlade Maksimović i David Vretenar 7.a), Mikela Ristoski (Vanja Maksimović, Luna Terlević i Dora Marković 5.a), Dina Pervan Rabelo (Gaia Buh 7.b i Klara Mijočević 7.a), Bruno Bulić (Luna Terlević 5.a) i Noemi Mendiković (Gaia Buh 7.b). KLUBOVI: Pulske mažoretkinje (Inara Dizdar 7.a), OK Veli Vrh (Hata Halilović 6.b), OK Pula (Petra Buždon 7.a), VK Istra (Lukas Šajina 7.b), TaeKwonDo (Divna Vrbanec Dedeić 6.a), JK Uljanik (Mia Divković 6.b), Košarkaški klub (Nejla Havić i Petra Cukon 7.a), Gimnastika (Anda Obić 6.a), Judo (Vita Crnobori 6.b), Pulske mažoretkinje (Karolina Klarić 6.b), PK Arena (Melisa Jahić 7.b), Art Dance (Nikol Petrović 6.a), Kickboxing (Ivano Filipović 7.a i Dora Zanki 7.b), Rukomet (Viktoria Franković 5.b, Emanuela Marinović 5.b i Gaia Buh 7.b), NK Istra 1961 (Mia Matić 7.b), Plivanje (Marija Marković 6.a), Stolni tenis (Lucija Samaržija 7.b) i više vrsta sportova na jednom kišobranu (Mateja Ripli). Jedan kišobran je oslikan likom Tone Peruška (Matej Zanki 6.b).